WIDEODOMOFON ''EURA'' VT-694-584 4''

Kod: A51A120 Model: VT-694-584 EAN: 5905548271460 Gwarancja: door to door
WIDEODOMOFON ''EURA'' VT-694-584 4''

Pliki do pobrania:

WIDEODOMOFON ''EURA'' VT-694-584 4'' ico 0
WIDEODOMOFON ''EURA'' VT-694-584 4'' ico 1

Opis

Zestaw wideodomofonowy VT-694-584 EURAvision składa się z:

- modułu wewnętrznego VT-694 (monitora), przeznaczonego do montażu wewnątrz pomieszczenia,
- modułu zewnętrznego VT-584 zawierającego kamerę kolorową, przeznaczonego do montażu przy wejściu do posesji (drzwiach, furtce),

Zasilanie zestawu odbywa się z sieci ~230V/50Hz za pośrednictwem zasilacza prądu stałego (wyposażenie zestawu).

Zestaw można rozbudowywać w szerokim zakresie – zarówno o dodatkowe monitory lub słuchawki, jak i o dodatkowe kamery zewnętrzne (mogą to być takie same moduły zewnętrzne VT-584, jak również zwykłe kamery do monitoringu – CCTV, maksymalnie 3 dodatkowe moduły/kamery).

W przypadku rozbudowy o dodatkowe moduły zewnętrzne lub kamery CCTV wymagane jest zakupienie dodatkowego modułu rozdzielacza wideo VT-MDS. Przykładowo, w przypadku rozbudowy zestawu o dodatkowy moduł zewnętrzny VT-584, otrzymujemy system wideodomofonowy obsługujący niezależnie 2 oddzielne strefy wejściowe przez 1 monitor (sekwencyjny podgląd obu stref oraz sterowanie 2 oddzielnymi ryglami elektromagnetycznymi). I

stnieje możliwość rozbudowy monitora o maksymalnie 4 moduły wewnętrzne (monitory lub słuchawki).

Moduł wewnętrzny VT-694 (monitor) wyposażony jest w wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4 cale. Oprócz standardowej słuchawki służącej do prowadzenia rozmowy z modułem zewnętrznym lub dodatkowym modułem wewnętrznym, monitor wyposażony jest w tzw. funkcję głośnomówiącą, dzięki czemu nie ma konieczności podnoszenia i odkładania słuchawki.

Podjęcie rozmowy następuje wówczas po użyciu klawisza „TALK” na obudowie monitora. Istnieje możliwość wyboru 1 spośród 15 dostępnych fabrycznie melodii gongu.Moduł zewnętrzny VT-584 wyposażony jest w wysokiej jakości kamerę kolorową CCD, której kąt widzenia przesuwać można w pionie i poziomie za pomocą specjalnego elementu regulacyjnego wewnątrz modułu.

Obserwację w nocy wspomaga zestaw 6 diod LED pracujących w paśmie podczerwieni. Specjalny daszek ochronny zabezpiecza moduł zewnętrzny przed skutkami warunków atmosferycznych.Rygiel elektromagnetyczny (element wyposażenia dodatkowego) można zasilać bezpośrednio z monitora, jeśli jego znamionowe napięcie pracy wynosi 12V DC a pobór prądu nie przekracza 500mA. W przypadku stosowania rygla elektromagnetycznego o innych parametrach – do zasilania rygla należy użyć dodatkowego zasilacza.

Takie rozwiązanie pozwala na współpracę z zestawem VT-691DM-584 praktycznie wszystkich dostępnych typów rygli elektromagnetycznych.

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna: Patrz instrukcja obsługi w zakładce ''PLIKI''